Kavellijst Diverse veiling Hulten 3O

1 Kerstmuts Coca Cola met licht - 1 Stuks PAL 3 1,00
2 Kerstmuts Coca Cola met licht - 1 Stuks PAL 3 1,00
3 Kerstmuts Coca Cola met licht - 1 Stuks PAL 3 1,00
4 Kerstmuts Coca Cola met licht - 1 Stuks PAL 3 1,00
5 Kerstmuts Coca Cola met licht - 1 Stuks PAL 3 1,00
6 Kerstmuts Coca Cola met licht - 1 Stuks PAL 3 1,00
7 Kerstmuts Coca Cola met licht - 1 Stuks PAL 3 1,00
8 Kerstmuts Coca Cola met licht - 1 Stuks PAL 3 1,00
9 Decoratie uiltje - 4 Stuks PAL 3 1,00
10 Decoratie uiltje - 4 Stuks PAL 3 1,00
11 Houten Theelichtjes - 54 Stuks PAL 3 10,00
12 Kerstman speeltje met licht - 12 Stuks PAL 3 5,00
13 Kerstman speeltje met licht - 12 Stuks PAL 3 5,00
14 Kerstman speeltje met licht - 12 Stuks PAL 3 5,00
15 Kerstman speeltje met licht - 12 Stuks PAL 3 5,00
16 Kerstman speeltje met licht - 12 Stuks PAL 3 5,00
17 Kerstman speeltje met licht - 12 Stuks PAL 3 5,00
18 Kerstman speeltje met licht - 14 Stuks PAL 3 6,00
19 Kersboomspeeltje met licht -13 Stuks PAL 3 6,00
20 Kersboomspeeltje met licht -13 Stuks PAL 3 6,00
21 Kerstbalen set van 2 glas -53 Stuks PAL 3 10,00
22 Deco ster op voet wit - 69 Stuks PAL 3 10,00
23 Deco ster op voet wit - 80 Stuks PAL 3 10,00
24 Deco kerst book hout - 9 Stuks PAL 3 3,00
25 Deco ballen met belletje - 30 Stuks PAL 3 5,00
26 Deco ballen met belletje - 50 Stuks PAL 3 6,00
27 Deco ballen met belletje - 50 Stuks PAL 3 6,00
28 Klembodje zwart beschrijfbaar - 123 Stuks PAL 3 10,00
29 Klembodje zwart beschrijfbaar - 140 Stuks PAL 8 12,00
30 Klembodje zwart beschrijfbaar - 140 Stuks PAL 8 12,00
31 Kerst ballen set voor wijnglas - 24 Stuks PAL 3 5,00
32 Deco eland hoorn  247 Stuks  Pal 5 20,00
33 Glazen bol flesje met rietje mix - 70 Stuks 3 10,00
34 Glazen bol flesje met rietje mix - 70 Stuks PAL 3 10,00
35 Glazen bol flesje met rietje mix - 70 Stuks PAL 3 10,00
36 Zilveren roos met klem - 210 Stuks PAL 3 10,00
37 Deco vaas wit/zilver - 50 Stuks PAL 3 5,00
38 Deco ster groot 20 cm wit grijs - 24 Stuks PAL 3 5,00
39 Deco ster klein 14 cm wit grijs - 47 Stuks PAL 3 8,00
40 Deco ster klein 14 cm wit grijs - 48 Stuks PAL 3 8,00
41 Deco eland hout wit - 7 Stuks PAL 3 4,00
42 Glazen theelicht blauw klein - 64 Stuks PAL 5 10,00
43 Deco standaard You Look - 5 Stuks PAL 5 2,00
44 Deco standaard You Look - 5 Stuks PAL 5 2,00
45 Deco standaard You Look -10 Stuks PAL 5 5,00
46 Deco standaard You Look -10 Stuks PAL 5 5,00
47 Deco standaard You Look -10 Stuks PAL 5 5,00
48 Deco potje set van 2 - 10 Sets PAL 7 12,00
49 Deco potje set van 2 - 10 Sets PAL 7 12,00
50 Deco potje set van 2 - 10 Sets PAL 7 12,00
51 Deco potje set van 2 - 10 Sets PAL 7 12,00
52 Deco potje set van 2 - 10 Sets PAL 7 12,00
53 Deco potje set van 2 - 20 Sets PAL 7 15,00
54 Deco potje set van 2 - 20 Sets PAL 7 15,00
55 Deco potje set van 2 - 20 Sets PAL 7 15,00
56 Deco potje set van 2 - 20 Sets PAL 7 15,00
57 Deco potje set van 2 - 20 Sets PAL 7 15,00
58 Deco potje set van 2 - 50 Sets PAL 7 20,00
59 Deco potje set van 2 - 50 Sets PAL 7 20,00
60 Deco potje set van 2 - 100 Sets PAL 7 40,00
61 Deco stenen boom 763903 set van 4 - 10 Sets PAL 5 5,00
62 Deco stenen boom 763903 set van 4 -35 Sets PAL 5 10,00
63 Decostenen kerstboom 13 cm set van 4 st -10 Sets PAL 5 5,00
64 Deco stenen boom 3 laag set van 4 - 21 Sets PAL 5 5,00
65 Deco beeld eland los - 26 Stuks PAL 5 5,00
66 Glazen deco kerstboom 32 cm - 14 Stuks PAL 5 2,00
67 Deco uil op voet hout set van 4 st 1 sets PAL 6 3,00
68 Deco uil op voet hout set van 4 st 1 sets PAL 6 3,00
69 Deco uil op voet hout set van 4 st 1 sets PAL 6 3,00
70 Deco uil op voet hout set van 4 st 1 sets PAL 6 3,00
71 Deco uil op voet hout set van 4 st 1 sets PAL 6 3,00
72 Deco uil op voet hout set van 4 st 1 sets PAL 6 3,00
73 Deco uil op voet hout set van 4 st 2 sets PAL 6 5,00
74 Deco uil op voet hout set van 4 st 2 sets PAL 6 5,00
75 Deco uil op voet hout set van 4 st 2 sets PAL 6 5,00
76 Deco uil op voet hout set van 4 st 2 sets PAL 6 5,00
77 Deco uil op voet hout set van 4 st 2 sets PAL 6 5,00
78 Deco uil op voet hout set van 4 st 5 sets PAL 6 10,00
79 Deco uil op voet hout set van 4 st 5 sets PAL 6 10,00
80 Deco uil op voet hout set van 4 st 10 sets PAL 6 18,00
81 Deco kerstboom beeld set van 6 st - 14 sets PAL 6 9,00
82 Deco kerstboom beeld set van 6 st - 24 sets PAL 6 15,00
83 Sneeuwbol set van 2 sets -10 sets PAL 6 5,00
84 Sneeuwbol set van 2 sets -5 sets PAL 6 3,00
85 Sneeuwbol set van 2 sets -5 sets PAL 6 3,00
86 Sneeuwbol set van 2 sets -5 sets PAL 6 3,00
87 Sneeuwbol set van 2 sets -5 sets PAL 6 3,00
88 Sneeuwbol set van 2 sets -5 sets PAL 6 3,00
89 Sneeuwbol set van 2 sets -5 sets PAL 6 3,00
90 Sneeuwbol set van 2 sets -5 sets PAL 6 3,00
91 Deco flesjes met tekst set van 9 - 5 sets PAL 6 3,00
92 Deco flesjes met tekst set van 9 - 5 sets PAL 6 3,00
93 Deco flesjes met tekst set van 9 - 5 sets PAL 6 3,00
94 Deco flesjes met tekst set van 9 -10 sets PAL 6 6,00
95 Deco flesjes met tekst set van 9 -10 sets PAL 6 6,00
96 Deco vogel met mutsje per 2 verpakt - 14 sets PAL 5 3,00
97 Deco vogel met mutsje per 2 verpakt - 52 sets PAL 5 5,00
98 Deco vogel met mutsje per 2 verpakt - 52 sets PAL 5 5,00
99 Deco vogel met mutsje per 2 verpakt - 60 sets PAL 5 5,00
100 Kerstballen mix Lippen - 250 Stuks PAL 8 25,00
101 Deco vogeltje - 7 Stuks PAL 8 4,00
102 Deco boompje den -48 sets PAL 5 5,00
103 Decortatie Hert 30 x 21 wit 1 stuks 2,00
104 Decortatie Hert 30 x 21 wit 1 stuks 2,00
105 Decortatie Hert 30 x 21 wit 1 stuks 2,00
106 Decortatie Hert 30 x 21 wit 2 stuks 4,00
107 Decortatie Hert 30 x 21 wit 2 stuks 4,00
108 Decortatie Hert 30 x 21 wit 4 stuks 6,00
109 Decortatie Hert 30 x 21 wit 4 stuks 6,00
110 Decortatie Hert 30 x 21 wit 4 stuks 6,00
111 Decortatie Hert 30 x 21 wit 4 stuks 6,00
112 Decortatie Hert 30 x 21 wit 4 stuks 6,00
113 Decortatie Hert 30 x 21 wit 4 stuks 6,00
114 Decortatie Hert 30 x 21 wit 4 stuks 6,00
115 Decortatie Hert 30 x 21 wit 4 stuks 6,00
116 Decortatie Hert 30 x 21 wit 4 stuks 6,00
117 Decortatie Hert 30 x 21 wit 4 stuks 6,00
118 Glazen beker met tekst en rietje set van 4 3,00
119 Glazen beker met tekst en rietje set van 4 3,00
120 Glazen beker met tekst en rietje set van 4 3,00
121 Glazen beker met tekst en rietje set van 4 3,00
122 Glazen beker met tekst en rietje set van 4 3,00
123 Glazen beker met tekst en rietje 3 sets van 4 6,00
124 Glazen beker met tekst en rietje 3 sets van 4 6,00
125 Glazen beker met tekst en rietje 3 sets van 4 6,00
126 Glazen beker met tekst en rietje 3 sets van 4 6,00
127 Glazen beker met tekst en rietje 3 sets van 4 6,00
128 Glazen beker met tekst en rietje 3 sets van 4 6,00
129 Glazen beker met tekst en rietje 3 sets van 4 6,00
130 Glazen beker met tekst en rietje 3 sets van 4 6,00
131 Glazen beker met tekst en rietje 6 sets van 4 10,00
132 Glazen beker met tekst en rietje 6 sets van 4 10,00
133 Glazen beker met tekst en rietje 6 sets van 4 10,00
134 Glazen beker met tekst en rietje 6 sets van 4 10,00
135 Glazen beker met tekst en rietje 6 sets van 4 10,00
136 Glazen beker met tekst en rietje 12 sets van 4 15,00
137 Glazen beker met tekst en rietje 12 sets van 4 15,00