Kavellijst Diverse veiling Hulten 2P

1 Megas opblaasbare unicorn 6 pers doos beschadigd 1x 7,00
2 Megas opblaasbare Pauw blauw 6 pers 1x 8,00
3 Kids dvd pakket mix geleverd 3 per set 4 sets 2,00
4 Kids dvd pakket mix geleverd 3 per set 4 sets 2,00
5 Kids dvd pakket mix geleverd 3 per set 4 sets 2,00
6 Kids dvd pakket mix geleverd 3 per set 4 sets 2,00
7 Kids dvd pakket mix geleverd 3 per set 4 sets 2,00
8 Kids dvd pakket mix geleverd 3 per set 4 sets 2,00
9 Kids dvd pakket mix geleverd 3 per set 4 sets 2,00
10 Kids dvd pakket mix geleverd 3 per set 4 sets 2,00
11 Kids dvd pakket mix geleverd 3 per set 4 sets 2,00
12 Kids dvd pakket mix geleverd 3 per set 4 sets 2,00
13 Kids dvd pakket mix geleverd 3 per set 4 sets 2,00
14 Kids dvd pakket mix geleverd 3 per set 4 sets 2,00
15 Kids dvd pakket mix geleverd 4 per set 3 sets 2,00
16 Kids dvd pakket mix geleverd 4 per set 3 sets 2,00
17 Kids dvd pakket mix geleverd 4 per set 3 sets 2,00
18 Kids dvd pakket mix geleverd 4 per set 3 sets 2,00
19 Watergun 1x 2,00
20 Watergun 1x 2,00
21 Katten speelgoed 1x 3,00
22 Swifferpakket 1x 3,00
23 Swifferpakket 1x 3,00
24 Swifferpakket 1x 3,00
25 Swifferpakket 1x 3,00
26 Swifferpakket 1x 3,00
27 Swifferpakket 1x 3,00
28 Swifferpakket 1x 3,00
29 Swifferpakket 1x 3,00
30 Swifferpakket 1x 3,00
31 Swifferpakket 1x 3,00
32 Swifferpakket 1x 3,00
33 Swifferpakket 1x 3,00
34 Gekleurdpapier 250 vel 80 grams 1pak 2,00
35 Gekleurdpapier 250 vel 80 grams 1pak 2,00
36 Gekleurdpapier 250 vel 80 grams 1pak 2,00
37 Gekleurdpapier 250 vel 80 grams 1pak 3,00
38 Gekleurdpapier 250 vel 80 grams 1pak 2,00
39 Gekleurdpapier 250 vel 80 grams 1pak 2,00
40 Vang en plakbal spel 1 set mix van kleur geleverd 1 set 1,00
41 Vang en plakbal spel 1 set mix van kleur geleverd 1 set 1,00
42 Vang en plakbal spel 1 set mix van kleur geleverd 1 set 1,00
43 Vang en plakbal spel 1 set mix van kleur geleverd 1 set 1,00
44 Vang en plakbal spel 1 set mix van kleur geleverd 1 set 1,00
45 Vang en plakbal spel 1 set mix van kleur geleverd 1 set 1,00
46 Vang en plakbal spel 1 set mix van kleur geleverd 1 set 1,00
47 Vang en plakbal spel 1 set mix van kleur geleverd 1 set 1,00
48 Kleur je eigen ster kussen 1x 1,00
49 Kleur je eigen ster kussen 1x 1,00
50 Rugzak unicorn 3 stuks 5,00
51 Rugzak unicorn 3 stuks 5,00
52 Rugzak unicorn 3 stuks 5,00
53 Rugzak unicorn 3 stuks 5,00
54 Rugzak unicorn 3 stuks 5,00
55 Rugzak unicorn 3 stuks 5,00
56 Rugzak unicorn 3 stuks 5,00
57 Rugzak unicorn 3 stuks 5,00
58 Etikettenprinter Zebra zt230 25,00
59 Etikettenprinter Zebra zt230 25,00
60 Partij etiketten a5 formaat ruim 3000 210x150 5,00
61 Foamstrike gun 2 stuks 2,00
62 Foamstrike gun 2 stuks 2,00
63 Foamstrike gun 2 stuks 2,00
64 Foamstrike gun 2 stuks 2,00
65 Foamstrike gun 2 stuks 2,00
66 Foamstrike gun 2 stuks 2,00
67 Foamstrike gun 2 stuks 2,00
68 Foamstrike gun 2 stuks 2,00
69 Foamstrike gun 2 stuks 2,00
70 Foamstrike gun 2 stuks 2,00
71 Foamstrike gun 2 stuks 2,00
72 Foamstrike gun 2 stuks 2,00
73 Hoofdtelefoon met draaibare kop 1x 2,00
74 Hoofdtelefoon met draaibare kop 1x 2,00
75 Hoofdtelefoon met draaibare kop 1x 2,00
76 Hoofdtelefoon met draaibare kop 1x 2,00
77 Hoofdtelefoon met draaibare kop 1x 2,00
78 Hoofdtelefoon met draaibare kop 1x 2,00
79 Hoofdtelefoon met draaibare kop 1x 2,00
80 Hoofdtelefoon met draaibare kop 1x 2,00
81 Hoofdtelefoon met draaibare kop 1x 2,00
82 3 houten bakjes 1,00
83 7 blikken inhoud is od 4,00
84 Resthandel met oa ruitenvloeistof 4,00
85 Glazen heineken 6 stuks 2,00
86 Restadoos b ruim 30 stuks 3,00
87 Restadoos C ruim 22 stuks 6,00
88 Zklamp pen Mickey 6 stuks 4,00
89 Zklamp pen Mickey 6 stuks 4,00
90 Zklamp pen Mickey 6 stuks 4,00
91 Zklamp pen Mickey 6 stuks 4,00
92 Zklamp pen Mickey 6 stuks 4,00
93 Zklamp pen Mickey 6 stuks 4,00
94 Zklamp pen Minnie 6 stuks 4,00
95 Zklamp pen Minnie 6 stuks 4,00
96 Restpartij ds D ruim 29 stuks 5,00
97 Pluche kat rose 1x 2,00
98 Geweer opkaart 1x 1,00